icq2go.eu je ICQ 7.7 online,    připojte se na Web - ICQ :-)

 
Facebook je fejzbuk

Stáhněte si nové ICQ 7.7 česky...


.: Stahujte ICQ 7.7 česky zdarma - 11,7 Mb

ICQ 7 se snaží nabídnout integraci mezi uživateli osobního komunikačního nástroje a jejich virtuálních sociálních aktivit. Vedle klasického seznamu kontaktů může uživatel nyní v rámci ICQ najít seznam přátel z různých sociálních sítí, a to vše v reálném čase. Uživatelé již nebudou muset otvírat prohlížeč a přihlašovat se do každé sítě, ve kterých jsou členy, nyní najdou vše na ICQ. Uživatelé mohou také komentovat novinky se svými přáteli přímo z ICQ a jejich komentáře budou automaticky zveřejněny na příslušné sociální síti. Verze ICQ 7 dnes nabízí integraci se sociálními sítěmi Facebook, YouTube, Twitter a Flickr.

Zkuste též alternativní online IM klient Meebo.com...

WWW Tip: Používáte-li kontaktní čočky uvidíte dobře na vaši komunikaci. Krásné a barevné kontaktní čočky pro pestrobarevnější svět.
 


Informace o komunikátoru ve verzi ICQ2GO
alias WEB-ICQ, tato verze ICQ2GO neb Web-ICQ může obsahovat určité rysy, funkce nebo služby, které mohou být dostupné i na jiných verzích ICQ 7, včetně funkcí ochrany soukromí a zabezpečení a jejich výchozích nastavení. Nastavení soukromí a zabezpečení pocházející z jiných verzí ICQ 7 se navíc nemusí vztahovat na používání ICQ2GO. Pečlivě si proto přečtěte informace o příslušných funkcích zajištění soukromí a bezpečnosti před tím, než začnete používat tuto verzi ICQ 7. Podrobné informace ohledně ICQ2GO a Web-ICQ najdete zde.

Hodně cestujete a používáte různé počítače pro připojení k ICQ 7 ? Jedno z řešení je používat přenosný program, který můžete přes USB flash disk používat kdekoliv. Historii zpráv, kontakty, skíny a další máte neustále sebou k dispozici. Žádná instalace jen spustíte a komunikujete! Oficiální program ICQ 7 každému nemusí vyhovovat. Je příliš robustní a zabírá více paměti než jiné alternativní programy, proto je zde seznam dalších možností jak používat ICQ 7 bez oficiálního klienta. Další varianty...

copy 2007 - 2014 Icq2go.eu ICQ online bez instalace | Stahněte si nové ICQ 8 | ICQ je nejpouživanější IM klient v ČR | Facebook je nyní i ve vašem ICQ 8 - Seznamujte se !