icq2go.eu je ICQ 7.7 online,    připojte se na Web - ICQ :-)

 
Facebook je fejzbuk

Meebo Váš online komunikátor !


Přihlaste se ke svému účtu ICQ 7.7 kdekoliv i bez instalace
Meebo.com je online aternativa k ICQ2GO či WEb-ICQ a dalším instatním messengerům včetně Facebook.com a Twitter.

.: Spustit IM klienta Meebo česky online ZDARMA! ...chatujte bez omezení

Meebo.com je internetová služba umožňující připojit se zdarma ke svému profilu bez potřeby instalace z celého světa. Dohromady nabízí připojení k 6 sítím užívaných pro komunikaci přes internet po celém světě: Facebook, Twitter, ICQ 7, MSN, AIM, Yahoo, Google Talk, Jabber...

Celá služba má intuitivní ovládání a moderní příjemný vzhled. Pro české uživatele je připravena i základní lokalizace do češtiny. Chatujte s přáteli či se seznamujte s novými lidmi, povídejte si s přáteli ať jste kdekoli, ve škole, venku na kávě, nebo na cestách. Jednoduše použijte jakýkoli počítač s přístupem na internet a přihlaste se do ICQ 7 - není třeba nic stahovat, instalovat ani platit.

WWW Tip: Používáte-li kontaktní čočky uvidíte dobře na vaši komunikaci. Krásné a barevné kontaktní čočky pro pestrobarevnější svět.
 


Informace o komunikátoru ve verzi ICQ2GO
alias WEB-ICQ, tato verze ICQ2GO neb Web-ICQ může obsahovat určité rysy, funkce nebo služby, které mohou být dostupné i na jiných verzích ICQ 7, včetně funkcí ochrany soukromí a zabezpečení a jejich výchozích nastavení. Nastavení soukromí a zabezpečení pocházející z jiných verzí ICQ 7 se navíc nemusí vztahovat na používání ICQ2GO. Pečlivě si proto přečtěte informace o příslušných funkcích zajištění soukromí a bezpečnosti před tím, než začnete používat tuto verzi ICQ 7. Podrobné informace ohledně ICQ2GO a Web-ICQ najdete zde.

Hodně cestujete a používáte různé počítače pro připojení k ICQ 7 ? Jedno z řešení je používat přenosný program, který můžete přes USB flash disk používat kdekoliv. Historii zpráv, kontakty, skíny a další máte neustále sebou k dispozici. Žádná instalace jen spustíte a komunikujete! Oficiální program ICQ 7 každému nemusí vyhovovat. Je příliš robustní a zabírá více paměti než jiné alternativní programy, proto je zde seznam dalších možností jak používat ICQ 7 bez oficiálního klienta. Další varianty...

copy 2007 - 2014 Icq2go.eu ICQ online bez instalace | Stahněte si nové ICQ 8 | ICQ je nejpouživanější IM klient v ČR | Facebook je nyní i ve vašem ICQ 8 - Seznamujte se !