icq2go.eu je ICQ 7.7 online,    připojte se na Web - ICQ :-)

 
Facebook je fejzbuk

Další IM komunikátory online...


Trilian Trillian je instant messaging program, umožňující používat najednou několik komunikačních protokolů (např. ICQ, IRC, AIM, Jabber, MSN Messenger, Yahoo!).
Centericq Centericq je počítačový program pracující jako IRC klient v textovém režimu. Podporuje různé komunikační protokoly, z nejvýznamnějších ICQ, Yahoo!, AIM, MSN, IRC, Jabber a další. Umožňuje posílat, přijímat a přeposílat zprávy, URL adresy, SMS zprávy, lze pracovat s proudy typu RSS atd.Existují zkompilované verze pod operačními systémy Linux, FreeBSD, NetBSD, OpenBSD, Solaris, Windows a Mac OS X/Darwin.Centericq vyvíjí Konstantin Kljagin, program je distribuován pod licencí GNU GPL.
Miranda IM Miranda IM je aplikace pro komunikaci a Instant Messaging, podporující celou řadu protokolů, který je určený pro 32bitové verze Windows. Jedná se o open source a free software. Díky tomu, že používá málo operační paměti, běží rychle i na starších PC. Její filozofií je rozbalit a používat - což je výhodné např. na počítačích, kde uživatel nemá práva k instalaci programů či chce mít své povídátko vždy u sebe, např. na USB flash disku (pokud se nepoužívá mnoho pluginů, tak dokonce i na běžné disketě).Oproti svým konkurentům má výhodu, že je velmi jednoduchá na používání, přehledná, snadno se instaluje a nezobrazuje ani žádná reklamní okna ani bannery, takže při chatování nic neruší.
Pidgin Pidgin (dříve známý jako Gaim, původně jako GTK+ AOL Instant Messenger) je multiprotokolový multiplatformní klient pro instant messaging. Tento program podporuje celou řadu komunikačních protokolů: OSCAR (AIM/ICQ/.Mac), MSN, Yahoo, Gadu-Gadu, IRC, XMPP (Jabber, Google Talk), MyspaceIM, OpenNAP, SILC, Zephyr, Napster a GroupWise. Tato aplikace je svobodný software vytvářený pod licencí GNU GPL. Program je napsán pod knihovnou Gtk+ 2 a k dispozici jsou verze pro Linux, Windows, BSD, Qtopia (například Sharp Zaurus) a další.
QIP QIP (z anglického Quiet Internet Pager) je počítačový program pro rychlé zasílání zpráv (tzv. instant messaging) založené především na protokolu OSCAR. Nová verze QIP Infium ovšem dokáže komunikovat nejen v síti ICQ, ale také v síti Jabber a pomocí protokolu XIMSS Je šířen zdarma jako freeware pro operační systémy Microsoft Windows. Existuje i verze pro PDA.

WWW Tip: Používáte-li kontaktní čočky uvidíte dobře na vaši komunikaci. Krásné a barevné kontaktní čočky pro pestrobarevnější svět.
 


Informace o komunikátoru ve verzi ICQ2GO
alias WEB-ICQ, tato verze ICQ2GO neb Web-ICQ může obsahovat určité rysy, funkce nebo služby, které mohou být dostupné i na jiných verzích ICQ 7, včetně funkcí ochrany soukromí a zabezpečení a jejich výchozích nastavení. Nastavení soukromí a zabezpečení pocházející z jiných verzí ICQ 7 se navíc nemusí vztahovat na používání ICQ2GO. Pečlivě si proto přečtěte informace o příslušných funkcích zajištění soukromí a bezpečnosti před tím, než začnete používat tuto verzi ICQ 7. Podrobné informace ohledně ICQ2GO a Web-ICQ najdete zde.

Hodně cestujete a používáte různé počítače pro připojení k ICQ 7 ? Jedno z řešení je používat přenosný program, který můžete přes USB flash disk používat kdekoliv. Historii zpráv, kontakty, skíny a další máte neustále sebou k dispozici. Žádná instalace jen spustíte a komunikujete! Oficiální program ICQ 7 každému nemusí vyhovovat. Je příliš robustní a zabírá více paměti než jiné alternativní programy, proto je zde seznam dalších možností jak používat ICQ 7 bez oficiálního klienta. Další varianty...

copy 2007 - 2013 Icq2go.eu ICQ online bez instalace | Stahněte si nové ICQ 7 | ICQ je nejpouživanější IM klient v ČR | Facebook je nyní i ve vašem ICQ 7 - Seznamujte se !